Tiger Woods si po nehodě v Los Angeles myslel, že je na Floridě

Havarovaný vůz Tigera Woodse

Dvaadvacetistránková policejní zpráva o nehodě Tigera Woodse poodhaluje další detaily z bouračky, která se mohla stát golfové legendě osudnou. Tiger z ní ale naštěstí vyvázl "jen" s pochroumanou pravou nohou a dalšími, spíše povrchovými zraněními.

Alex Villanueva, šerif okresu Los Angeles, v tomto týdnu na tisové konferenci prozradil, že primárním důvodem nehody byla nepřiměřená rychlost. V oblasti, kde je povoleno jet maximálně 45 mil v hodině (zhruba 72 km/h), jel Woods rychlostí skoro dvakrát větší.

Obsáhlá policejní zpráva pak mimo jiné prozrazuje, že Tiger si v době, kdy k jeho autu dorazily policejní složky, myslel, že je místo LA doma na Floridě. Sám si přitom vůbec na nic nepamatuje.

Podle zámořského Golf Channelu zpráva také detailně popisuje zdravotní stav Woodse. Ten měl kromě zlomené pravé lýtkové a holenní kosti ještě poraněný pravý kotník, modřiny na hrudníku a tržné rány na spodní části obličeje. Nějaký čas měl být také v bezvědomí.

Poté působil lehce bojovným dojmem a měl nízký krevní tlak, což jsou typické příznaky pro typ traumatického zranění, které při nehodě utrpěl. "Jednal způsobem, který je obvyklý u někoho, kdo utrpěl šok z důvodu účasti velké dopravní kolize," stojí také v policejní zprávě.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení