VIDEO: Fleetwood trefil další eso, tentokrát na 16 v Augustě

Tommy Fleetwood

Někdo čeká na eso celý život a často se ani nedočká, někdo trefí dvě během dvou týdnů. A to navíc na prestižních profesionálních akcích. Tím někým je Tommy Fleetwood, který ve čtvrtečním prvním kole Masters pokořil v Augustě jednou ranou místní šestnáctku.

Fleetwood se ze svého prvního letošního hole-in-one radoval před dvěma týdny během osmifinálového klání na světové jamkovce ze série WGC. I díky trefenému esu porazil Jihoafričana Dylana Frittelliho jasně 4&3.

Neuplynuly ani dva týdny a mohl přímo na odpališti zvednout ruce nad hlavu opět. Tentokrát se tak stalo na slavné 16. jamce v Augustě během úvodního kola Masters. A pro Fleetwooda přišlo eso v pravou chvíli.

Populární Angličan byl po patnácti jamkách čtyři rány nad parem hřiště, když zahrál čtyři bogey na jamkách 2, 4, 6 a 11. Až na šestnáctce tedy přišlo jeho první zaskórování, ale stálo za to!

Fleetwood se díky esu posunul na skóre +2, se kterým už došel do klubovny. Po těžkém prvním kole, ve kterém hráče trápil silný vítr, je na děleném 30. místě, devět ran za vedoucím Justinem Rosem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení