Jessica Korda je na úvod majoru v TOP 10, pod parem také Nelly

Jessica Korda

Fantastický vstup do prvního kola turnaje ANA Inspiration prožila Jessica Korda, která zahrála birdie na třech úvodních jamkách. Dostala se tak rychle na skóre -3, se kterým úvodní rundu také dohrála a posunula se do TOP 10. Pod par se ve čtvrtek dostala i mladší Nelly.

Jessica Korda, stejně jako Nelly, na svůj první major stále ještě čeká, když už si připsala umístění v elitní desítce na všech pěti hlavních turnajích ženského golfu. A v tomto týdnu to má v Kalifornii opět skvěle rozehrané.

Škoda jen, že nevyužila báječného vstupu do prvního kola a nedostala se ještě více pod par. Po berdících na jamkách 1, 2 a 3 totiž dohrála zbylých patnáct jamek v paru, když zahrála ještě jedno birdie (18) a jedno bogey (9).

Průběžné skóre -3 znamená po prvním kole dělené osmé místo se ztrátou tří ran na vedoucí Thajku Patty Tavatanakit. Na děleném druhém místě jsou s mínus pěti Číňanka Shanshan Feng a Leona Maguire z Irska.

Špatně nemá turnaj rozehraný ani mladší dcera legendárního českého tenisty Petr Kordy Nelly, která sice zahrála také čtyři birdie jako Jessica, ale přidala k nim také tři bogey. Po prvním kole je tak s -1 dělená třicátá.

Přímý přenos z 2. kola turnaje ANA Inspiration sledujte v pátek exkluzivně na Golf Channelu nejprve od 18:00, a poté v noci na sobotu od 1:00.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení