Kordovi jsou na roztrhání. Řeší dilema být se synem, nebo s dcerami

Nelly a Jessica Kordovy

Ta otázka se už pár dní nemění: Na kdy mám zamluvit letenky, abyste byli s námi na prvním majoru roku? Aby bylo jasno, otázku směřují Nelly a Jessica Kordovy na své rodiče Petra a Reginu. Jenže ti jsou tak trochu na roztrhání. V akci je totiž i jejich syn Sebastian.

První major roku ANA Inspiration startuje ve čtvrtek na hřišti Rancho Mirage v Kalifornii. V loňském ročníku, který se hrál v září kvůli covidové pandemii, se mladší 22letá Nelly a aktuálně čtvrtá hráčka světa dostala až do tříčlenného play-off o titul, který ale získala Korejka Mirim Lee.

Nelly, stejně jako Jessica už letos dokázala jeden turnaj LPGA vyhrát a na ANA Inspiration bude útočit na svůj premiérový titul z majoru. A samozřejmě by chtěla u toho mít i své rodiče.

"Samozřejmě tady chceme své rodiče mít. Chci je tady mít, ale zároveň jsem nadšená, že tu ještě nejsou. A pokud nakonec nepřijedou vůbec, bude to úplně to nejlepší," prohlásila Nelly Korda.

Na první pohled poněkud nesouvislá řeč, ale při bližším prozkoumání dává smysl. To proto, že rodiče Kordovi jsou momentálně téměř na roztrhání. Jejich dvě dcery startují na prvním majoru roku a jejich syn Sebastian se na turnaji Miami Open probojoval už do čtvrtfinále. A v něm nastoupí také ve čtvrtek. A proto se případný nákup letenek do Kalifornie stále odkládá.

"Oproti původnímu plánu rodiče svůj program poněkud změnili. Jsem moc rád, že tady jsou se mnou," přiznal nejmladší ze sourozenců Kordových Sebastian, který prožívá ve své tenisové kariéře přelomový rok. Loni ve stejnou dobu figuroval až na 224. místě světového žebříčku, po postupu mezi nejlepších osm v Miami už se dostal do první šedesátky. A pokud by turnaj vyhrál, stal by se nejvýše postaveným Američanem.

"Je to skvělé, oba rodiče jsou tady se mnou. Měli letět do Palm Springs na golf za mými sestrami na první major, ale zůstanou tady se mnou," prozradil Sebastian.

A jeho sestry pro to mají pochopení. "Hraje teď opravdu skvěle. Dívali jsme se na jeho zápas a bylo to napínavé. Je super vidět, jak se mu vrací to, kolik do toho dává práce a úsilí. Rozhodně já i Jess jsme jeho největší fanoušci," prozradila Nelly.

Proto jí ani nijak nevadí, že letenky zatím žádné nezamluvila. První major roku končí v neděli, stejně jako tenisový turnaj v Miami. "A pokud rodiče nedorazí, znamená to, že je brácha pořád ve hře. Takže doufáme, že zůstanou v Miami," přála si Nelly.

Kompletní flighty pro úvodní kolo ANA Inspiration naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení