Skvělá Tereza Melecká. Slaví v zámoří už čtvrtý univerzitní titul

Tereza Melecká

Tereza Melecká si připsala už své čtvrté turnajové vítězství v zámoří. V barvách univerzity East Tennessee State zvítězila na turnaji Chattanooga Classic. Vedle individuální výhry výrazně přispěla i k letos již druhému vítězství svého univerzitního týmu Bukanýrů.

Základ ke svému vítězství na hřišti Black Creek Clubu položila 23letá Melecká hned v prvním kole, které zahrála za 68 ran, tedy čtyři pod par. Po druhé rundě v paru rozehrála česká hráčka výborně i závěrečné třetí kolo.

Po první devítce byla na denním skóre dvě rány pod par, ale potom přišly trable na jamkách 13 a 14, na nichž zahrála dohromady tři rány nad par. Ani to ji ale nezastavilo. Zpátky na par se vrátila po birdie na čtyřparové šestnáctce a v paru také kolo dohrála. V konečném pořadí tak vyhrála o dvě rány.

Melecká dominovala nejen v konečném pořadí turnaje, ale také nasbírala v konkurenci 71 hráček ve startovním poli nejvíc birdie – celkem 13, a měla nejlepší průměry na jamkách s parem 4 (4,03) a pětiparech (4,67).

"Tenhle turnaj jsem si opravdu naplno užila. Vyšlo skvěle počasí, hřiště bylo v perfektní kondici a hodně se mi líbilo. Už jsem na tuhle výhru nějakou dobu čekala a jsem moc ráda, že to dnes vyšlo. Tahle výhra mě moc těší a ještě víc jsem nadšená z toho, že jsem pomohla k vítězství celému týmu. Nemůžu si přát víc," radovala se 23letá Melecká.

Konečné výsledky turnaje Chattanooga Classic naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení