DJ mění před obhajobou zeleného saka plány, koho zklamal?

Dustin Johnson

Měl být v tomto týdnu hlavní hvězdou turnaje PGA Tour v San Antoniu, nakonec se ale Dustin Johnson rozhodl texaské fanoušky, kteří plánují na turnaj Valero Texas Open vyrazit, zklamat. Z akce se totiž v pondělí odhlásil, chce se raději doma připravovat na Masters.

Na něm bude v příštím týdnu obhajovat loňský listopadový zisk zeleného saka a po ne úplně přesvědčivých výkonech na světové jamkovce nechce nic ponechat náhodě a voli trénink před herní praxí.

"Po pečlivém zvážení všech věcí, jsem se o víkendu rozhodl odhlásit z Valero Texas Open. Nyní mám v plánu strávit ten týden doma přípravou na Masters," vzkázal DJ na Twitteru poté, co na WGC-Dell Technologies Match Play nepostoupil v minulém týdnu ze základní skupiny.

Ještě v pátek přitom svou účast na turnaji potvrdil. Během dne ale prohrál s Kevinem Na svůj poslední zápas na jamkovce a s bilancí 1-1-1 ve skupině na děleném druhém místě za Robertem MacIntyrem (1-0-2).

"Omlouvám se sponzorům Valera i všem mým přátelům v San Antoniu, protože vím, že jsou to nepříjemné zprávy. I tak ale vím, že to bude na Valero Texas Open další skvělý týden," dodal první hráč světa.

Ve startovní listině ho nahradí Ryan Brehm.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení