Woodse "léčí" i jeho děti. Nejasnosti kolem nehody stále trvají

Tiger Woods

Jak je na tom Tiger Woods? Jak postupuje jeho léčení a je něco nového ve vyšetřování jeho autohavárie? A odpovědi? Woods se po zranění a operaci zotavuje doma a užívá si toho, že může být se svými dětmi. Ve vyšetřování havárie se objevilo několik nových poznatků.

Woods v úterý před necelým týdnem opustil po téměř měsíci nemocnici a vrátil se domů na Floridu. A je nadšený, že může být se svými dětmi, 13letou dcerou Sam Alexis a 12letým synem Charliem Axelem.

"Tiger je šťastný, že je zpět doma a že může být se svými dětmi. Byl s nimi v kontaktu i během léčení v nemocnici, ale teď je nadšený, že s nimi může být osobně," uvedl nejmenovaný zdroj pro magazín People.

A podle stejného zdroje pokračuje v léčení a rehabilitaci. "Dobře ví, že měl velké štěstí, že zůstal naživu. Stále má sice občas bolesti, ale zotavuje se a je pozitivně naladěný," dodal zdroj pro People.

Pětačtyřicetiletý vítěz patnácti majorů havaroval 23. února a při nehodě utrpěl vážná poranění pravé dolní končetiny. Okamžitě po nehodě se Woods podrobil náročné operaci.

"Má rehabilitační plán, podle kterého postupuje. Soustředí se jen na své uzdravení," dodal zdroj. Hned po svém propuštění z nemocnice děkoval Woods na svém twitterovém účtu všem zdravotníkům za poskytnutou péči.

Zároveň stále probíhá vyšetřování příčin Woodsovy autonehody. Oddělení šerifa okresu Los Angeles stále zkoumá vrak Woodsova SUV, místo nehody a další důkazy včetně černé skříňky z auta.

Podle webu TMZ nenašli vyšetřovatelé na místě nehody žádné důkazy o tom, že by Woods sundal nohu z plynu, pokusil se zastavit, nebo udělal cokoliv, aby zabránil havárii poté, co ztratil kontrolu nad vozidlem. Nikde nebyl ani náznak stop po brzdění.

Podle informací, které získala CNN, přiznal Woods policii po havárii, že si nepamatuje okamžiky před nehodou, ani to, že řídil a jak k nehodě došlo. Krátce po nehodě byl údajně v bezvědomí, i když ve chvíli, kdy dorazili první policisté a vyprostili ho z auta, komunikoval s nimi.

"V tuto chvíli vyšetřování stále probíhá, a proto žádné další informace nezveřejňujeme," reagoval na množící se spekulace a zprávy v oficiálním komuniké úřad šerifa.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení