VIDEO: Nejšťastnější golfová rána dne patří Italovi

guido.jpg

Když váš míček skončí jen pár centimetrů od jamky a nikoliv v ní, jste obvykle pořádně naštvaní. Tohle ale nebyl ten případ. Ital Guido Migliozzi musel děkovat bohu, jak to s jeho ránou dopadlo, protože čistě fakticky měl místo doklepávání do paru dropovat trefenou vodu!

Migliozzi nerozehrál další turnaj European Tour v Kataru špatně a v závěru své úvodní devítky byl dvě rány pod parem na děleném 23. místě. Málem se ale dostal do problémů nepovedeným chipem.

Ten totiž topnul, míček s tak nezakousl do greenu a mířil si to přes celý green až do vody, která na něho na druhé straně čekala. Pak ale přišel zásah shůry, to když se jeho míčku připletla do cesty praporková tyč.

Sám Migliozzi podle výrazu nechápal, co se vlastně stalo. Ale šťastného okamžiku dokázal využít a po dvanácti jamkách byl už na mínus čtyřech. Jenže pak ho štěstí opustilo, zahrál dva bogey a dabláče a dohrál jen v paru.

Nejlépe si s 1. kolem Commercial Bank Qatar Masters poradil Skot David Law, který má s -7 ránu náskok na čtveřici hráčů na děleném druhém místě. Přímý přenos z 2. kola sledujte v pátek na Golf Channelu od 9:30.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení