Zase koleno! Obrozený Koepka kvůli němu vynechá The Players

Brooks Koepka

Brooks Koepka je opět mimo hru kvůli problémům s kolenem. Tentokrát se však jedná o to pravé, nikoliv levé, které amerického golfového šampiona trápilo v posledních dvou letech. Bývalá světová jednička kvůli novému zranění vynechá minimálně The Players.

"Brooks si něco natáhl v pravém koleni a na tento týden má naplánovány další prohlídky u doktorů, abychom věděli více a měli lepší výhled do budoucna. Více budeme moci prozradit, až budeme samo vědět víc," vzkázal v krátkém prohlášení Blake Smith, Koepkův agent.

Třicetiletý Američan v posledních letech se svými koleny doslova bojuje. Kvůli problémům s levým musel postoupit několik léčení a na turnajový titul čekal od léta 2019 bezmála skoro dva roky.

Dočkal se až na únorovém Phoenix Open, po kterém si konečně pochvaloval, že může naplno hrát golf bez bolesti, která ho vyřadila mimo jiné z loňského US Open. Kvůli špatným výsledkům dokonce vypadl z TOP 10 světového žebříčku, když byl před svým vítězstvím třináctý.

Aktuální světová dvanáctka měla v plánu hrát do Masters prakticky všechny turnaje, až na akci Arnolda Palmera v Bay Hill, a pak také Valero Texas Open v týdnu před prvním majorem tohoto roku v Augustě.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení