Woods byl v bezvědomí. Sám neví, co se před bouračkou stalo

Harbor-UCLA Medical Center

V pátek vyšly najevo další detaily ohledně vážné autonehody Tigera Woodse, ze které golfová legenda vyvázla jako zázrakem "pouze" s výrazně pochroumanou pravou nohou. Woods pokračuje po operaci v rekonvalescenci, kdy a zda vůbec se vrátí ke golfu je nyní ve hvězdách.

Woods havaroval v úterý 23. února ráno v Kalifornii, když žádné další auto do nehody zapleteno nebylo. Podle prvotních informací policisty Carlose Gonzaleze, který byl ze záchranných složek na místě jako první, Tiger komunikoval a odpovídal na jeho otázky.

Nyní se ale ukazuje, že Woods byl podle všeho bezprostředně po nehodě v bezvědomí. Alespoň to prohlásil muž, který byl podle v pátek zveřejněného soudního spisu na místě vůbec jako první.

Nejmenovaný muž, který bydlí nedaleko Rolling Hills Estates, ihned poté, co uslyšel ránu, vyrazil na místo nehody. Když dorazil k SUV a snažil se na Woodse mluvit, tak ten na něho vůbec nereagoval.

Sám Woods později vypověděl, že vůbec neví, jak ke srážce došlo. To by měly odhalit vyžádaná data přímo z SUV Genesis GV80, která slouží jako jakási černá skříňka. Policie si je vyžádala ze dnů 22. a 23. února.

"Věřím, že nám ta data pomohou vysvětlit, co nehodě předcházelo," vzkázal Johann Schloegel, šerif z Los Angeles County. Woods byl ihned po nehodě převezen do nemocnice Harbor-UCLA Medical Center, kde postoupil operace holenní a lýtkové kosti a také kotníku.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení