Tiger Woods promluvil. Dojalo ho, že viděl tolik červené a černé

Jason Day

Tiger Woods se zotavuje z vážné dopravní nehody, která se mu stala před týdnem v Kalifornii. Náladu v těžkém období mu ale v neděli zvedli hráči na PGA Tour, když řada z nich vyrazila do finálového kola turnaje WGC-Workday Championship v jeho typické červené a černé.

Woods je po operaci mnohačetných zlomenin v pravé noze ve stabilizovaném stavu. Po nehodě, která mohla být podle policie klidně smrtelnou, ho ale čeká dlouhá a náročná rekonvalescence.

Zatím není jisté, kdy a zda vůbec se ještě golfová legenda vrátí na golfové hřiště. Svou podporu hráči, který byl pro většinu z nich vzorem, vyjádřili hráči v neděli na letošním prvním turnaji série WGC.

Řada z nich na sebe v šatně vzala pro Tigera typickou černočervenou kombinaci s červeným trikem a černými kalhoty a kšiltovkou. Společně tak donutili Tigera prolomit mlčení, které držel od nehody.  

"Je těžké popsat, jak moc mě dojalo, když jsem dnes zapnul televizi a viděl všechna ta červená trika. Všem golfistům a fanouškům vzkazuji, že mi skutečně pomáhají v tomto těžkém období," napsal Tiger na svůj twitterový účet, kam zatím od nehody umisťovala jeho rodina pouze oficiální vyjádření společnosti TGR.

Gesto ale nevyslali směrem k Tigerovi pouze hráči na turnaji PGA a European Tour. Připojily se k němu o některé hráčky na LPGA a pozadu nezůstali ani veteráni na PGA Tour Champions.

Do červené a černé se oblékli mimo jiné Steve Stricker nebo dokonce Phil Mickelson. "Dnes se staly dvě věci. Oblékl jsem si v neděli červenou na podporu Tigera a musel jsem si koupit tričko," zavtipkoval po dohrání svého třetího turnaje mezi seniory Lefty, celoživotní Tigerův sok.

A kdo si mimo jiné v neděli oblékl ještě červenou a černou? To zachytili přímo v The Concession Golf Clubu fotografové agentury GettyImages.

Rory McIlroy

Tony Finau

Patrick Reed

Scottie Scheffler

Sebastian Munoz

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení