Šok, bolest, víra. Reakce hráčů na nehodu Tigera Woodse

Justin Thomas

Většinu spoluhráčů Tigera Woodse z PGA Tour zastihla zpráva o jeho vážné nehodě v Los Angeles během příprav na první letošní turnaj ze série World Golf Championships na Floridě. Většina reakcí se pak nesla v duchu, ať je Tiger co nejdříve v pořádku. A na hřišti.

Tiger Woods byl pro většinu z nich velkým idolem, který se postupem času stal jejich přítelem, často velmi blízkým. O to těžší bylo pro nejlepší hráče světa mluvit o novinkách, které na východní pobřeží Spojených států v úterý během dne dorazily ze západu.

Někteří hráči žádost o reakci kvůli v tu chvíli kusým informacím odmítli. Justin Thomas měl právě před virtuální tiskovou konferencí, Jona Rahma s Tonym Finauem zastihla informace o nehodě během tréninkového kola.

Justin Thomas

Je mi z toho špatně od žaludku. Je velmi bolestivé vidět jednoho z mých nejbližších přátel, že měl takovou nehodu. Hlavně doufám, že je v pořádku. Bojím se o jeho děti, je jasné, že to pro ně musí být těžké.

Tony Finau

Když jsem uviděl, v jakém stavu je jeho auto, tak jsem si pouze řekl, že doufám, že je OK. To bylo první, na co jsem skutečně pomyslel.

Jon Rahm 

Jakoby už jeho tělo netrpělo dostatečně. Doufám, že z této špatné situace vyvázne s nejlepším možným východiskem. Věřím, že se z toho dostane a že ho co nejdříve uvidíme na golfovém hřišti.

Bryson DeChambeau

Jsem si jistý tím, že udělá vše pro to, aby se vrátil. Ať už se stalo cokoliv, vždy se dokázal vrátit a to navíc neskutečně. Je neuvěřitelným člověkem, který dělá neuvěřitelné věci. Nemám pochyb o tom, že se vrátí. Možná to bude trvat trochu déle, ale z mého pohledu je jedním z nejúžasnějších lidí a prostě se vrátí.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení