DJ trefil parádního "tlusťocha". Přesto zahrál birdie a vede

Dustin Johnson

Dustin Johnson zase jednou dokázal, že je to jenom člověk, a ne dokonalý golfový robot. I když... Během 3. kola Saudi International zahrál dabláče po trefené vodě a také parádního tlusťocha, po kterém ale vyčaroval birdie a i díky němu vede před finále o dvě rány.

DJ si jde v Saúdské Arábii během třetího ročníku turnaje už pro druhý titul. Poté, co ovládl hned první vydání lehce kontroverzního turnaje skončil loni dělený čtvrtý a letos to má opět rozehrané na titul.

Během sobotní dohrávky druhého kola se posunul na dělené třetí místo a po třetím kole už se hřeje na špici leaderboardu. Se skóre -13 má dvě rány náskok na Victora Pereze, průběžné pořadí naleznete zde.

Johnson byl už po deseti jamkách čtyři rány pod parem, pak ale přišlo double bogey na třináctce. S kolem se ale rozloučil dvěma berdíky na jamkách 17 a 18, když na osmnáctce ho milimetry dělily od eaglu.

"Byl to dobrý závěr. Mám pocit, že jsem hrál dobře celý den, až na tu 13. Ani tam si ale nemyslím, že jsem trefil špatnou ránu. Pushnul jsem to ale výrazně vpravo a byl krátký," zhodnotil první hráč světa.

Jinak byl ale se svou hrou spokojený: "Dobře jsem dnes drivoval a trefil hodně dobrých ran železy, díky čemuž jsem si vytvářil hodně šancí na birdie. Moc puttů jsem neproměnil, ale ten konec mi pomohl."

Kromě trefené vody na 13 ale přišla ještě jedna nepovedená rána železem, když na pětiparové čtyřce trefil druhou ranou parádního tlusťocha. DJ se ale rozhodit nenechal a zahrál parádního berdíka!

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení