VIDEO: Nelly Korda si od plic ulevila po horším drivu. Česky

Nelly Korda

Nelly Korda hrála na Turnaji šampionek LPGA báječný golf. Na lepší než třetí místo to však nestačilo. A přestože zahrála v neděli nejlépe ze všech tří hráček finálového flightu, nakonec jí play-off uteklo o dvě rány. Možná i kvůli nepovedenému drivu na patnácté jamce.

Ten poslala 22letá Američanka s českými kořeny do fairwayového bunkeru, čímž se jí vzdálilo birdie, které v závěru potřebovala zapisovat na každé jamce. Na těžké jamce tak hrála "pouze" par.

Během přímého přenosu Golf Channelu ale možná trochu pobavila české fanoušky, kteří třeba na rozdíl od těch zámořských dokonale rozuměli jejímu komentáři, když sledovala, kam její míček letí.

"Do prd..., ty vole," okomentovala libozvučnou češtinou nepovedenou ránu mladší z dcer legendárního Petra Kordy. A nezapřela, že i když se v roce 1998 narodila na Floridě, česky se doma stále mluví.

Jak my jí rozumíme! A rozhodně nás její dovětek k ráně nepohoršuje, naopak pro něj máme naprosté pochopení. Mít mikrofon u hry my, tak s námi často firmy ukončují spolupráci už po první devítce.

Naštěstí nás žádné nesponzorují, tak to nemusíme řešit.

Mimo jiné, pamatujete si, jak si podobně ulevila o pět let starší Jessica? Pokud ne, tak její komentář nepovedené rány naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení