Golfový šampion Cabrera byl zatčen v Brazílii, čelí řadě obvinění

Angel Cabrera

Nejúspěšnější jihoamerický golfista všech dob se dostal do velkých problémů se zákonem. Angel Cabrera, vítěz Masters i US Open, byl ve čtvrtek zatčen v Brazílii, aby mohl být vydán do své rodné Argentiny, kde čelí řadě obvinění. A to i od své bývalé ženy.

Cabrera vyhrál US Open v roce 2007 a o dva roky později triumfoval dokonce v Augustě. Celkem má na svém kontě 52 profesionálních titulů, pět z nich na European Tour, a ještě koncem loňského léta odehrál pět turnajů na PGA Tour Champions.

Nyní má ale úplně jiné starosti než ty golfové.

Poté, co se dostal do hledáčku Interpolu, byl ve čtvrtek zatčen brazilskou státní policií v Rio de Janeiru. Ta sice mluví pouze o 51letém Argentincovi, dva anonymní zdroje z řad policie však pro The Associated Press potvrdily, že se jedná právě o legendárního golfistu.

Zatčení posvětil nejvyšší brazilský soud a nyní se čeká, až bude Cabrera deportován do Argentiny. Tam čelí několika obviněním, mimo jiné z napadení, krádeže, nedovoleného zastrašování nebo z pohrdání úřady.

Už začátkem roku argentinská média informovala, že Cabrerova bývalá manželka Silva Rivadero podala proti svému bývalému muži dvě obvinění. Cacilia Torres, další bývalá Cabrerova partnerka, tvrdí, že ji golfista praštil, vyhrožoval a v roce 2016 se jí měl prý dokonce pokusit přejet autem.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení