Nový dokument HBO o Tigerovi? Lascivní, říká jeho agent

Tiger HBO

Diváci HBO mají možnost sledovat v lednu nový dvoudílný dokument s jednoduchým názvem - TIGER. Jelikož nejde o dokument přírodovědný, ale životopisný, je vám asi jasné, jaké je jeho hlavní téma. Je zde ale jeden problém - není autorizovaný.

Upozorňuje na to také Woodsův agent Mark Steinberg z Excel Sports Management, který dokument označuje za "lascivní" a "nekompletní". Stejně jako kniha se stejným názvem, ze které dokument vychází a kterou v roce 2018 vydali Armen Keteyian a Jeff Benedict.

"Jako kniha, ze které vychází, je dokument HBO dalším neautorizovaným a lascivním pokusem vykreslit nekompletní obraz jednoho z největších sportovců všech dob," řekl Steinberg pro zámořský Golf Digest.

Na rozdíl od mnoha pořadů, které byly od Tigeru Woodsovi v posledních letech natočeny, je tento prvním, který podobně zkoumá jeho sexuální skandál z roku 2009, který stál Tigera mimo jiné jeho manželství.

Zatímco sám Woods nebo někdo z jeho nejbližší rodiny v dokumentu přímo nevystupuje, mohou se diváci těšit třeba na jeho bývalého kedíka Steva Williamse, expřítelkyni Dinu Parr nebo Rachel Uchitel, jedna z žen, která byly součástí Woodsova sexuálního skandálu.

A jak na dokument zve samotné HBO? "Tiger je dvoudílný dokument, který podrobně zkoumá vzestup, pád a neuvěřitelný návrat světové ikony Tigera Woodse. Obsahuje dosud nevídané záběry a exkluzivní rozhovory s lidmi, kteří ho znají nejlépe."

Na platformě HBO GO je už první ze dvou dílů nového dokumentu o Tigeru Woodsovi dostupný, druhý díl bude mít premiéru 18. ledna.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení