Masters bez fanoušků nebude, na všechny se ale nedostane

Tiger Woods na Masters

Listopadové Masters bylo v mnohém odlišné a jednou z odlišností oproti normálu bylo hrobové ticho nejen na Magnolia Lane. To už by se v dubnu opakovat nemělo, i když na tradiční bouřlivou atmosféru při boji o zelené sako ještě alespoň na rok asi musíme zapomenout.

Organizátoři nejslavnějšího golfového turnaje z klubu Augusta National totiž vydali prohlášení, že v tomto roce na hřiště alespoň v omezeném počtu pustí své patrony. Zatím není jasné, v jakém počtu. 

"Po úspěšném uspořádání Masters v listopadu pouze s omezeným počtem lidí věříme, že jsme schopni zodpovědně pozvat v dubnu do Augusty omezený počet patronů," vzkázal Fred Ridley, ředitel klubu.

Ten potvrdil, že pravidla budou obdobná jako před dvěma měsíci: "Jako při listopadovém Masters budeme postupovat podle pokynů a zásad, které zajistí zdraví a bezpečnost všech, kteří dorazí."

Podle všeho bude platit, že kdo se v dubnu nedostane na Masters, ale bude mít platnou vstupenku z toho loňského, která se mu měla převést do letošního ročníku, tak se bude moci těšit na Masters v roce 2022.

Vrací se také dva amatérské turnaje, které nově Masters předchází. Druhý ročník Augusta National Women’s Amateur se uskuteční od 31. března do 3. dubna a 4. dubna přijde na řadu Drive, Chip and Putt National Finals.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení