Honda Classic přivítá fanoušky, Jelínek skončil na juniorce třetí

Honda Classic

Medvědí past snad ani letos nebude bez fanoušků. Loni byla Honda Classic předposlední akcí před tříměsíční pauzou způsobenou pandemií koronaviru, letos organizátoři plánují na hřiště pustit alespoň omezený počet fanoušků. Ty si nemohl užívat Maxmilián Jelínek, který začátkem ledna skončil dělený třetí na místní juniorce.

Organizátoři turnaje v pondělí oznámili, že mají v plánu umožnit zatím ještě nedefinovanému počtu fanoušků vstup do resortu PGA National, kde se bude hrát v novém termínu od 18. do 21. března.

Nyní dělají vše pro to, aby populární místa na hřišti Champion, jako je třeba závěrečná Medvědí past, připravili s ohledem na nařízení o nutných rozestupech mezi lidmi. Zároveň monitorují aktuální situaci.

"Při plánování postupujeme konzervativně, když pandemie i nadále probíhá. Děláme vše pro to, aby byla Honda Classic skvělým zážitkem," vzkázal Ken Kennerly, ředitel turnaje v Palm Beach Gardens.

The Junior Honda Classic - The Honda Classic (Florida - Champion Course, par 72)  Konečné výsledky (chlapci U15-18) T3. Maxmilián Jelínek +2 (71, 75)

Zveřejnil(a) Česká golfová federace dne Pondělí 4. ledna 2021

Začátkem ledna se na stejném místě uskutečnil turnaj The Junior Honda Classic, na kterém se zaskvěl český amatér Maxmilián Jelínek.

Ten ve své kategorii pro chlapce od 15 do 18 let obsadil dělenou třetí příčku, když po kolech za 75 a 71 ran skončil se skóre +2 o tři rány za vítězným Beni Longem. Ten porazil v play-off Shauna Cooka.

Právě Jelínkova kategorie se hrála jako jediná na stejném hřišti Champion, jako turnaj PGA Tour. S Medvědí pastí se vyrovnal skvěle - v prvním kole obešel jamky 15, 16 a 17 v paru, v druhém na nich ztratil ránu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení