QBE Shootout vyhráli potřetí Kuchar a English, Sabbatini druhý

Kuchar a English

Už potřetí v kariéře vyhráli tradiční předvánoční turnaj dvojic na PGA Tour pod názvem QBE Shootout američtí golfisté Matt Kuchar a Harris English. Nikomu nedali šanci a tříkolovou akci vyhráli o devět ran.

Kuchar s Englishem si vytvořili klíčový náskok v sobotu, kdy naprosto ovládli greensomy, tedy formát foursomu s alternativními ranami, kde však oba hráči hrají na každé jamce drive a vybírají si ten lepší.

V neděli přitom svůj náskok během fourballů pouze nekontrolovali, ale opět si připsali nejlepší kolo dne. Po výsledcích 58, 61 a 60 ran skončili na rekordním skóre -37. Překonali tak hned dvě vlastní maxima z roku 2013, kdy se skóre -34 zvítězili tehdy poprvé o sedm ran. 

2013.  2016.  2020. 

Zveřejnil(a) PGA TOUR dne Neděle 13. prosince 2020

"Je to až směšné. Je těžké vůbec pochopit, jak dobrý golf jsme hráli. Jako hráč se ale soustředíte na daný okamžik a moc o tom nepřemýšlíte," řekl po vítězství zkušenější z vítězné dvojice Kuchar.

Na děleném druhém místě, o které se podělili tři týmy, skončili také obhájci titulu Slovák Rory Sabbatini s Američanem Kevinem Twayem.

Konečné pořadí turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení