Fanoušci ne, zvířata ano! Golfisté si připadají v JAR jako v ZOO

celá fotogalerie (18) » Hroch

Golf se hraje v přírodě, a tak není až tak neobvyklé, potkat na hřišti nějaké to zvíře. Zatímco my jsme ale v Česku zvyklí tak maximálně na zajíce, srnky, vydry nebo ptáky, v Leopard Creek Country Clubu, kde se hraje v tomto týdnu European Tour, to je jako v ZOO.

V tomto týdnu si to opět užívají hráči na Alfred Dunhill Championship, jednom z posledních turnajů evropské série v tomto roce. Sice se také musí obejít bez fanoušků, ale diváky na hřišti mají.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (18)

Jan místo oslavného jekotu nebo potlesku přijde tu a tam pořádný řev. Třeba od hrocha nebo slona. A své určitě mají ke hře říct také třeba opice.

Sem tam narazíte na hřišti také na leoparda, kterého má místní Country Club dokonce ve svém názvu, ale většinou se naštěstí jedná pouze o bronzové sochy a sošky. To krokodýlové v blízkosti vodních překážek už z masa, kostí a šupin jsou!

Je to ale skutečně nádhera, kterou si často užívají samotní hráči. A z fairwayí pozorují, jak kolem nich pulsuje jihoafrické Safari. Na "návštěvníky" letošního ročníku se podívejte v naší fotogalerii.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení