Spilková se otužovala v mrazivé vodě, jak teď posiluje?

Klára Spilková

Pokud momentálně mrznete pouze při tom, když se ráno musíte přesunout z bytu do auta, ostanete možná při pohledu na následující fotku zimnici. Klára Spilková se totiž v úterý ráno otužovala ve Vltavě, když bylo venku na nule. A jak nynítrénuje, když jsou zavřená fitka?

Pro Spilkovou nejspíše předčasně skončila zámořská sezona, na které zbývají odehrát tři prosincové turnaje a nejlepší česká golfistka je na všech prozatím náhradnicí. A tak si užívá přicházející českou zimu.

I když, užívá... Ale asi ano.

"Tak dneska to stálo za to. Docela rozdíl, když jdete do vody a venku je O stupňů nebo +10," napsala v úterý na Instagram k fotce, na které je po pás v Praze ve Vltavě jen v plavkách a slušivém kulichu.

Se svými fanoušky na populární sociální síti se pak také podělila o své zkušenosti s otužováním v tak mrazivé vodě: "Já chodím do vody pomalu... Jsem tam pak 3-5 minut, a pak jdu hodně rychle ven."

No, zase Kláru obdivujeme o trochu více a jdeme si dát pořádně horkou koupel. A jak se 25letá Češka vyrovnává v tréninku s tím, že jsou zatím stále zavřená fitka? Po svém. Se svým fitnes koučem Svatoplukem Býmou cvičí v garážích a využívá netradičního posilovacího stroje. Svého Volva.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení