OBRAZEM: Den, kdy Ondřej Lieser vyhrál Challenge Tour

celá fotogalerie (20) » Ondřej Lieser

Byl jednou jeden Ondra, a ten měl plán. Tak nějak by mohla začínat česká golfová pohádka, kterou v listopadu roku 2020 napsal za devatero horami a devatero řekami ve Španělsku Ondřej Lieser.

Ten se díky dvěma triumfům, nejprve na Andalucía Challenge de España a poté Challenge Tour Grand Final na Mallorce, posunul až na European Tour, kde bude startovat už v příštím týdnu v Dubaji.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (20)

K tomu by mu stačil už první triumf v Cádizu, ale jelikož přidal ještě druhý na zmíněné Mallorce, stal se prvním Čechem, který vyhrál nejen turnaj Challenge Tour, ale i celou sérii.

Kromě skvělých herních příležitostí v nadcházejících měsících a velmi reálné šanci dostat se na olympijské hry v Tokiu si samozřejmě nejlepší český profesionál také v listopadu velmi výrazně finančně polepšil. 

Na své konto si za dvě první místa připsal dohromady 94 000 eur, což je v přepočtu skoro 2,5 milionu korun. Je jasné, že se mu budou hodit. Hrát na European Tour už totiž není žádná brnkačka.

Ještě než ale Lieser na European Tour vyrazí, připomeňte si s námi jeho další velký den. Ty nejlepší fotky z Mallorcy naleznete v naší fotogalerii.

Fotogalerie Ondřeje Liesera na grandfinále zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení