VIDEO: Rahm trefil topinu a zahrál dabláče. "Strašný den."

Jon Rahm

V úvodu týdne zářil Jon Rahm v Augustě na všechny strany. Na jeho konci mu příliš do zpěvu není. Poté, co po dvou kolech dělil na Masters vedení, se populární Španěl protrápil třetím kolem a před tím finálovým ztrácí na vedoucího Dustina Johnsona sedm ran.

Rahm slavil v úterý 26. narozeniny a nadělil si k nim neskutečný dárek - eso na šestnácté jamce, které trefil během tradiční "žabičkové" výzvy. První eso přitom trefil už v pondělí na čtyřce.

Získanou pohodu přetavil po dvou kolech v dělené vedení, v sobotu však došlo i na něj. Po sedmi jamkách třetího kola ztrácel na Johnsona čtyři rány, a tak chtěl zaútočit na pětiparové osmičce.

Druhou ranou z fairwaye si chtěl jít pro eagle, místo toho ale svou ránu topnul a dostal se do velkých problémů. Aby toho nebylo málo, třetí ranou trefil kmen stromu, od kterého se míček odrazil do křoví a Rahm ho musel prohlásit za nehratelný. Dabláč byl na světě.

"Myslím, že jsem hrál dobrý golf, ale pak jsem měl zabahněný míček na osmičce, to samé na 18. A nedal jsem jediný putt. Není důvod, abych byl šťastný. Hřiště bylo skórovací a já hrál dobře, ale nic jsem z toho nedokázal vytěžit," kroutil hlavou Rahm po dohrání kola.

S ním se rozloučil zahraným bogey na osmnáctce, které znamenalo 72 ran. Jak jen pár minut poté svůj den popisoval?

"Opravdu? Jak bych ho popsal? Skutečně strašný."

Před finálovým kolem kvůli němu ztrácí na vedoucího Dustina Johnsona z děleného sedmého místa sedm ran. "Zítra začnu s velkou ztrátou, k tomu není co více říci. Abych měl šanci, musím doufat v zázračné skóre."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení