Esa, kam se podíváš. Padla v noční Dubaji, na PGA Tour i na Kypru

Praporková tyč v Dubaji

Už tři esa padla v tomto týdnu na nejlepších golfových okruzích světa. Rovnoměrně se přitom zatím rozprostřela mezi PGA Tour, European Tour a Ladies European Tour. A jedno padlo dokonce v noci!

Stalo se tak v Dubaji, kde se v tomto týdnu hraje pod umělým osvětlením akce Omega Dubai Moonlight Classic v rámci LET. Na té to má po dvou kolech nejlépe rozehrané švédská profesionálka Caroline Hedwall a to i díky svému hole-in-one, které zaznamenala už v prvním kole.

"Slyšela jsem, že jsem trefila praporkovou tyč, a pak jsem si myslela, že to je venku, protože něco bílého spadlo vedle tyče. Když jsem ale přišla k jamce, tak byl míček v ní. Hned jsem si uvědomila, že jsem vyhrála hodinky, což je super," nezastírala Švédka, že se těší na nové Omegy.

Také během prvního kola, ale na PGA Tour, poslal míček na jednu ránu do jamky Skot Martin Laird. Jeho ale eso k povedenému kolu nenakoplo. Sice se díky němu v úvodu dostal pod par, zahrál však za 74 ran (+2, T64).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Perfection.  Make that a  for Martin Laird on the par-3 second hole at @houopengolf.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Už ve druhém kole, tentokrát akce European Tour na Kypru, zaznamenal hole-in-one Francouz Joel Stalter. Ten se díky němu dostal do boje o cut, druhé kolo však bylo v odpoledních hodinách přerušeno kvůli bouřce.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení