Volte Trumpa, nabádá Nicklaus. Jinak přijde socialismus, říká

Jack Nicklaus

Jack Nicklaus patří stejně jako řada dalších amerických golfistů mezi příznivce Donalda Trumpa. Před letošními prezidentskými volbami, které vyvrcholí v úterý 3. listopadu, pak vyslal jasný vzkaz. Volte Trumpa, jinak Spojené státy zasáhne socialismus.

Nicklause pojí s Trumpem nejen osobní, ale také obchodní vztahy.

Osmnáctinásobný major šampion navrhl několik hřišť v Trumpových resortech, ten zase mimo jiné finančně podporuje floridskou nemocnici nesoucí Nicklausovo jméno. A tu a tam si spolu zahrají golf.

Co však odlišuje Nicklause od ostatních golfistů, kteří jsou s Trumpem občas viděni nejen na greenech a fairwayích, je otevřená podpora, kterou Zlatý medvěd směrem k Trumpovi skrze sociální sítě vyslal.

A to i v této době, kdy předvolební průzkumy jasně favorizují demokrata Joa Bidena a svět drtí pandemie koronaviru.

"Měl jsem to privilegium poznat v posledních 3,5 letech našeho prezidenta trochu více. ... Viděl jsem odhodlání a řešení správných věci pro naši zem," píše 80letý Nicklaus mimo jiné ve svém vzkazu.

Podle Nicklause Trump dostál svým předvolebním slibům: "Plní své sliby. Je tu pro obyčejné lidi. Podle mého názoru se liší od všech prezidentů, které jsem zažil. Snaží se pomáhat lidem všech postavení rovnoměrně."

"Pokud chceme dál mít možnost žít Americký sen, a neproměnit se v socialistickou Ameriku, kde bude vláda řídit váš život, velmi vám doporučuji zvážit volbu Donalda Trumpa na další čtyři roky. Já už jsem mu svůj hlas dal," dodal závěrem Jack Nicklaus.

Americké volby sice vyvrcholí úterními volbami, již nyní ale desítky milionů Američanů odvolily korespondenčně nebo předčasně. Je zřejmé, že zájem o letošní volby bude s ohledem na poslední desetiletí rekordní.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení