DJ nebude hrát ani ZOZO. Po COVIDu nechce nic uspěchat

Dustin Johnson

Dustin Johnson se odhlásil z další akce PGA Tour. Přestože by mohl v tomto týdnu na ZOZO Championship hrát, rozhodl se raději odpočívat. Před blížícím se Masters tak bude hrát už jen Houston Open.

První hráč světa měl pozitivní test na koronavirus COVID-19, kvůli kterému se odhlásil v minulém týdnu ze CJ Cupu. A přestože by v tomto týdnu už mohl v Sherwood Country Clubu nastoupit, raději bude doma.

Johnson už je přes deset dnů bezpříznakový, ale podle slov svého manažera se stejně rozhodl si ještě odpočinout: "I když se cítí lépe, tak mu stále trocha energie chybí. Cítí, že nejlepší bude se vrátit v Houstonu."

"Rozumí moc dobře důležitosti nic teď neuspěchat. Chce jít na svou rekonvalescenci chytře," dodal David Winkle pro zámořský Golf Channel.

DJ byl 14. hráčem PGA Tour, který byl pozitivně testován na koronavirus COVID-19. Poslednímu vítězi FedEx Cupu se tím zkomplikovala příprava na letošní poslední major, kterým bude Masters v Augustě.

To je na programu od 12. do 15. listopadu a Johnsonovou generálkou tak bude Vivint Houston Open v předchozím týdnu. Do té doby bude nejlepší hráč uplynulé zámořské sezony odpočívat a nabírat sílu.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení