Petr Dědek je nejvlivnější osobností českého golfu

Petr Dědek a Thomas Pieters

Magazín Premium Golf přišel ve svém třetím vydání pro rok 2020 se zajímavou anketou nejvlivnějších osobností českého golfu. Tou se na základě výběru desítek osobností, byznysmenů, funkcionářů a golfových insiderů stal Petr Dědek.

Šéf promotérské společnosti Relmost, která v České republice pořádá turnaje European Tour a Challenge Tour, a také majitel televizní stanice Golf Channel, za sebou nechal na druhém místě současného prezidenta České golfové federace (ČGF) Zdeňka Kodejše, třetí místo v prestižním žebříčku obsadil Jiří Šimáně, majitel Albatrossu.

Do elitní pětice se vešli ještě spolumajitel Tipsportu Vratislav Randa a Igor Vida, CEO Raiffeisenbank. Za zmínku mimo jiné stojí deváté místo Kláry Spilkové, jediné ženy v pořadí TOP 50.

Petr Dědek, aktuálně 54. nejbohatší Čech podle magazínu Forbes, se v příštím roce pokusí vystřídat Zdeňka Kodejše v pozici šéfa ČGF. Na plánované hlasovací Valné hromadě mu budou za soupeře Vratislav Janda, Pavel Vidura a Juraj Werner. Z nich se v žebříčku umístil pouze Vidura (37.).

Žebříček 50 nejvlivnějších osobností podle Premium Golf

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení