Poulter si užívá Vegas bez Vegas, také díky svým kalhotám

Ian Poulter

Hráči PGA Tour tráví už druhý týden v Las Vegas, příliš zábavy mimo golfové hřiště si ale užít nemohou. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zejí místní kasina prázdnotou, a tak se Ian Poulter rozhodl bavit sebe i další hráče jinak. Svými kalhotami.

Hned do prvního kola vyrazil s červenými nohavicemi, které zdobily stovky herních chipů. Populární Angličan tak i ve svých 44letech potvrzuje, že mu extravagance není cizí, i když "to nejlepší" už má asi za sebou.

"Nemůžeme si ve Vegas užívat zábavu v kasinu, tak si ji musíme užít na hřišti," okomentoval Poulter po druhém kole CJ Cupu v Shadow Creeku své pohnutky k tomu, připravit si na turnaj speciální edici kalhot.

Pro druhé kolo zvolil už trochu méně křiklavou variantu tmavých kalhot s barevnými ornamenty. "Našel jsem látky, se kterými pracují kluci, co mi dělají kalhoty. Vybral jsem pár vtipných potisků a oni z nich kalhoty udělali. Musíme si přece ve Vegas užít nějakou zábavu," dodal Poulter.

Ten o svých kalhotách nechce mluvit jak talismanech pro štěstí, které si řada lidí to Vegas přiváží. Rozhodně v nich ale zatím hraje dobře, po kolech za 69 a 70 ran je se skóre -5 na děleném třináctém místě.

Ve vedení turnaje je po dvou kolech Xander Schauffele, který v pátek zářil především na úvodní devítce. Zahrál na ní sedm berdíků, z toho šest v řadě, a díky kolu za 64 ran (-8) se posunul na celkové skóre -14. Na druhého Tyrrella Hattona má před víkendem náskok tří ran.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení