Brooks Koepka se vrací, přihlásil se na CJ Cup v Las Vegas

Brooks Koepka

Bývalý první hráč světa se po dvouměsíční přestávce vrací do práce! Brooks Koepka je ve startovní listině CJ Cupu, který se bude hrát příští týden v Las Vegas. Bývalý šampion turnaje, který se kvůli pandemii koronaviru COVID-19 přesunul z Asie do USA, věří, že je připraven.

Koepkovy problémy začaly před rokem, kdy musel na operaci levého kolena. To si znovu pochroumal právě na loňském CJ Cupu a následně nehrál na PGA Tour až do února. Ani poté to ale nebylo ono a nepomohla ani tříměsíční nečekaná pauza kvůli pandemii.

Zatím posledním letošním Koepkovým turnajem byl srpnový Wyndham Championship, po kterém se rozhodl předčasně ukončit sezonu. Do té nové chtěl vstoupit na US Open, ale ani to nebylo možné.

Vrací se proto až nyní, příští týden na CJ Cupu v Shadow Creeku.

"Už se nemohu dočkat, až budu příští týden zpátky. Poslední dva měsíce byly velkou výzvou, ale zároveň byly velmi produktivní s ohledem na mé zranění. Těším se, až vstoupím v Las Vegas do nové sezony," napsal Koepka na sociální síť Twitter.

CJ Cup, který čeká už čtvrtý ročník, nabídne golfovým fanouškům atraktivní startovní pole, když mezi 78 pozvanými hráči jsou kromě Koepky také Dustin Johnson, Jon Rahm nebo obhájce titulu Justin Thomas.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení