Finau má koronavirus. Musí vynechat akci v Las Vegas

Tony Finau

Jako by neměl dost problémů už bez toho. Tony Finau čelí žalobě, kdy po něm jeho bývalý podporovatel chce vysoudit 16 milionů dolarů. Teď navíc musel nastoupit do karantény, protože byl pozitivně testován na koronavirus COVID-19. Vynechá tak turnaj v Las Vegas.

Finau měl startovat na Shriners Hospitals for Children Open. Právě před ním podstoupil testy na koronavirus, které se ukázaly jako pozitivní. V úterý tak oficiálně z turnaje odstoupil a nastoupil do karantény.

Pro sympatického Američana se mělo jednat o první start od US Open, na kterém obsadil dělenou osmou příčku. Bylo to počtvrté z posledních pěti startů, kdy skončil mezi nejlepšími patnácti hráči turnaje.

"Dnes brzy ráno jsem měl pozitivní test na COVID-19 a vstoupil jsem do karantény, abych ochránil lidi kolem sebe. Cítím se dobře, celkově mám dobrou náladu," vzkázal Finau na Twitteru.

Účastník posledního Ryder Cupu tak bude turnaj PGA Tour v tomto týdnu, na kterém skončil loni devátý a byl nejlepší z celého startovního pole ve statistice ran získaných z týčka, pouze v televizi. "Těším se, až se co nejdříve vrátím do akce. Každému na Shriners Hospitals for Children Open přeji skvělý týden!" dodal Finau na sociální síti.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení