Mickelson si konec v play-off vynahradí premiérou mezi veterány

Phil Mickelson

Předčasný konec na turnaji The Northern Trust znamená pro Phila Mickelsona také konec v letošním play-off FedEx Cupu. Už nyní je jasné. že Lefty neudrží 67. příčku a vypadne z TOP 70, která pojede na další turnaj. On ale v příštím týdnu přesto bude hrát. Mezi veterány!

Mickelson, který v červnu oslavil své 50. narozeniny a splnil tak věkovou podmínku pro start na PGA Tour Champions, si tak odbude svou premiéru na seniorském okruhu akcí Charles Schwab Series at Ozarks National.

Hrát se bude netradičně od pondělí do středy, v banku budou 3 miliony dolarů a Mickelson bude v Missouri nejen hlavní atrakcí, ale i favoritem. 

"Měl jsem pocit, když jsem šel do tohoto turnaje, že jsem hrál doma dobře. Těšil jsem se na to a myslím, že jsem hrál slušně," řekl populární Američan poté, co s celkovým parem nedal cut o tři rány.

I proto se rozhodl přidat další turnaj do svého kalendáře: "Chci hrát. Opravdu teď chci hrát golf. A tady budu moci odehrát tři soutěžní kola."

Mickelson si určitě bude chtít také spravit náladu. Až do tohoto roku byl posledním hráčem, který se od založení FedEx Cupu v roce 2007 dostal vždy minimálně do předposledního turnaje play-off.

Nyní i jeho série skončila.

Na PGA Tour se vrátí prvním turnajem v nové sezoně, kterým bude za tři týdny Safeway Open. A bude ho brát jako generálku na své osudové US Open, které se bude hrát hned v dalším týdnu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení