Golfová párty ve Phoenixu bude kvůli koronaviru jiná. Bez tribun

WM Phoenix Open

Ten nejbláznivější golfový turnaj na světě bude v příštím roce určitě klidnější. A i když organizátoři WM Phoenix Open doufají, že alespoň fanoušky už budou moci přivítat, rozhodně jim v TPC Scottsdale nenabídnou obvyklý komfort v podobě tribun.

Především na 16. jamce oblíbeného hřiště vzniká doslova fotbalová aréna s neopakovatelnou atmosférou, kterou jinde na golfu nezažijete. Minimálně jeden rok ji ale nezažijete ani zde.

Ředitel turnaje Scott Jenkins v tomto týdnu prozradil, že většina tribun a dalších hospitality stanů se pro nadcházející ročník turnaje, který je naplánován na začátek února, stavět nebude.

"Za současných okolností to není možné," vzkázal Jenkins s tím, že stavět se obvykle začíná koncem září nebo začátkem října.

Přesto věří, že turnaj opět nabídne alespoň bouřlivou atmosféru: "Naše 'Open pro lidi' by bez fanoušků nebylo stejné, takže je naším cílem mít na Waste Management Phoenix Open od 1. února fanoušky."

Fanoušci zatím mají účast na turnajích PGA Tour od červnového restartu zapovězenou. Na Phoenix Open jich rok co rok dorazí přes půl milionu.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení