Češi se s Německem loučili koly pod par, nejlépe zahrál Lieser

Ondřej Lieser

Nejlepším z českých hráčů, kteří se v tomto týdnu zúčastnili Starnberg Open v rámci Pro Golf Tour, byl Ondřej Lieser. Ten obsadil se skóre -8 dělené 15. místo, když se s turnajem loučil kolem za 67 ran (-4).

Lieser tak ve středu zopakoval výsledek z pondělního úvodního kola. Druhé kolo, které musel kvůli úterní bouřce dohrávat ve středu ráno, však došel jen v paru, což ho nakonec stálo lepší umístění.

Do finálového kola sice vstoupil čtyřmi pary a následně zahraným bogey na pětce, poté ale začal skórovat. První dva berdíky zapsal na jamkách 6 a 7, další tři pak v druhé polovině kola na jamkách 11, 12 a 16.

Pod parem skončili ve středu i další tři Češi, kteří na dalším turnaji Pro Golf Tour prošli cutem. O jednu ránu si polepšil Jan Cafourek (celkově -6, T25) a o dvě Jakub Bareš (-5, T30) a Aleš Kořínek (-4, T35).

Na turnaji startovali také Michal Pospíšil a Štěpán Daněk, ani jeden z nich ale cutem neprošel. První o dvě, druhý o tři rány.