Lieser opět útočí na své české maximum na European Tour

Ondřej Lieser

Ondřej Lieser může opět po týdnu posunout české maximum na European Tour. Poté, co skončil v minulém týdnu dělený 44. na Austrian Open, to má ještě lépe rozehrané na Euram Bank Open v Adamstalu, když je před finále na děleném 31. místě.

Lieser si po slabším druhém kole, ve kterém si pohoršil o tři rány, v pátek spravil náladu. A příliš ho nakonec ani nemuselo mrzet, že po eaglu na pětiparové trojce přišlo bogey na čtyřce.

Bylo to totiž jeho jediné zaváhání dne. Na druhé devítce ještě zahrál dva berdíky na jamkách 13 a 14 a bylo z toho 67 ran (-3) a celkově posun na skóre -5 a dělené 31. místo. Na TOP 10 ztrácí čtyři rány.

Po senzačním prvním kole, po kterém Stanislav Matuš dokonce dělil vedení, se pro něho turnaj už tak dobře nevyvíjí. Ve čtvrtek ještě špatný vývoj kola zvrátil, v pátek už se mu to ale nepodařilo.

Nakonec se musel smířit s pohoršením o čtyři rány, přestože začal berdíkem na jedničce. Dvě bogey a dva dabláče ho však nesměřovaly k výsledku 74 ran (+4). Celkově je Matuš na mínus dvou (T48).

Ve vedení turnaje je po 54 odehraných jamkách Francouz Robin Sciot-Siegrist, který se skóre -13 vede už o tři rány.

Průběžné pořadí turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení