VIDEO: DeChambeau napálil drive na 387 metrů! Par nepokořil

Bryson DeChambeau

Bryson DeChambeau v prvním kole Memorialu opět udivoval svými neskutečně dlouhými drivy, ke skvělému výsledku to ale tentokrát nevedlo. Do klubovny přinesl skóre 73 ran (+1) a dělí 42. místo.

Americký ranař si dal dva týdny volno poté, co vyhrál Rocket Mortgage Classic. A jakoby chtěl hned na úvod ukázat, jak moc je na další soutěžní golf natěšený. Od prvních jamek totiž skutečně pálil ostrými.

Hned ze svého prvního týčka, kterým byla desítka, poslal míček do vzdálenosti 323 metrů! Na jedenáctce to bylo 331 metrů, na třináctce 329 metrů a na sedmnáctce dokonce 372 metrů. Ale k ničemu to nevedlo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@brysondechambeau goes 407 yards right down the center.

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Jediné birdie si DeChambeau na úvodní devítce připsal na pětiparové patnáctce, jinak zapisoval pary a také dvě bogey na jamkách 12 a 14. 

Jeho nejdelší drive dne ale přeci jen ovoce v podobě berdíka přinesl. Na čtyřparové jedničce totiž golfový Hulk zadrivoval na neuvěřitelných 387 metrů, když do jamky mu jich následně zbývalo už pouze 40!

Z nich si přihrál na necelé dva metry a birdie bylo na světě. Díky němu se sice vrátil do paru, ale ještě jedno bogey na pětiparové pětce ho nakonec poslalo do plusových čísel. V pátek tak bude mít co napravovat.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

423-yard drive.  Approach to 6 feet.  Makes the putt. 

Příspěvek sdílený PGA TOUR (@pgatour),

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení