BLM, Bryson, Ryder Cup nebo COVID. O čem mluvil Woods před návratem?

Tiger Woods

Tiger Woods se v tomto týdnu ukáže golfovým fanouškům na turnaji PGA Tour po dlouhých pěti měsících. Každý jeho krok je v Muirfield Village o to sledovanější, a to samé platilo o jeho předturnajové tiskové konferenci. O čem všem před startem Memorialu mluvil?

O svém rozpoložení

Cítím se mnohem lépe, než tomu bylo (po Genesis Invitational). Mohl jsem trénovat a soustředit se na znovu získání rychlosti, a také turnajové rychlosti. Rád bych řekl, že jdu tuto akci vyhrát. To je můj cíl na každé akci. Není zde jediný důvod, proč bych to opět nemohl v tomto týdnu dokázat. Musím jít pouze do toho, dělat svou práci a umožnit, aby se to mohlo stát.

O pandemii koronaviru COVID-19

Zvažoval jsem, zda budu hrát. Snažil jsem se si spočítat, zda mám hrát nebo ne (předešlé turnaje po restartu PGA Tour). Cítil jsem, že je lepší zůstat doma a být v bezpečí. Hraji se spoustou lidí kolem, a to by neohrozilo pouze mě, ale i mé přátele a rodinu.

O odložení Ryder Cupu

Ryder Cup bez fanoušků by nebyl tím opravdovým Ryder Cupem.

O Brysonu DeChambeauovi

To, co Bryson dokázal, není lehké. Zesílil, zrychlil, narostl a získal více rychlosti. Ale nejdůležitější je, když si uvědomíme, že to pořád trefuje rovně. To je ta nejtěžší věc. Čím dál hrajete, tím může být křivost tečny větší. Fakt, že to dokázal vyřešit a že má pod kontrolou i špatné rány, na mě dělá stejný dojem, jako to, kolik získává z týčka co se týče vzdálenosti. 

O hnutí Black Lives Matter

Myslím, že změna je fantastická. Dokud budeme provádět změny, aniž bychom zranili nevinné, což se bohužel stalo, ale doufejme, že se to v budoucnosti stávat nebude, je to fantastické. Tak se vyvíjí společnost. Tak rosteme a postupujeme kupředu. Tak to bude férové. Bohužel jsme po cestě přišli o nevinné, ale doufejme, že v budoucnu už je neztratíme, protože se jako společnost posuneme na lepší místo.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení