Turnaj profesionálů na Kácově ovládl amatér Hrubý

Petr Hrubý

Druhý turnaj letošní sezony Czech PGA Tour ovládl talentovaný amatér Petr Hrubý. Ten za sebou nechal v pátek na Kácově všechny profesionály a došel si pro vítězství na Wiesner-Hager Trophy 2020. Se skóre -6 vyhrál o dvě rány před Filipem Mrůzkem.

Devatenáctiletý Hrubý prožil na Kácově bezchybný den. Během celého kola ani jednou nezaváhal a základní kámen ke svému vítězství položil na úvodní devítce, na které zahrál čtyři berdíky (1, 5, 6, 9).

Další dva přidal v druhé polovině kola, a bylo z toho tak parádních 66 ran, tedy šest pod par. I když šel Hrubý mezi prvními, byl členem šestého flightu z dvaceti, nikdo na něj už nedokázal zareagovat.

Nejblíže se mu přiblížil Mrůzek, který sice zahrál také šest birdie, ale přidal k nim dabláče na čtyřparové šestce devítky Forest, která se hrála jako první. Druhou devítku strávili hráči na Meadows.

Dělené třetí místo obsadili se ztrátou tří ran na vítěze Stanislav Matuš a Lukáš Tintěra, pod par se dostali ještě pátý Jan Cafourek (70 ran) a šestý Michal Pospíšil (71 ran).

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení