LET odhalila svou novou tvář, utvrzuje těsnější kontakt s LPGA

Ladies European Tour

Ladies European Tour v úterý opět o něco více naznačila, že směr s ohledem na spolupráci s LPGA bude v budoucnosti ještě těsnější. Zatím jde sice "pouze" o nové logo, webové stránky a vzkaz hráček, přesto z něho lze vyčíst některé další kroky, které budou následovat.

Jestli se v minulosti snažila Ladies European Tour zámořské LPGA konkurovat, tak nyní ji pečlivě následuje. Je to patrné i z nového loga, ve kterém je silueta golfistky zámořské série.

Jen místo barev "hraje" jedinou barvou, a to blankytně modrou. Ostatně jako dosavadní jediná nižší série pod LPGA, a to Symetra Tour. Místo LPGA v řádku je pak v logu zkratka LET, když jsou písmena pod sebou.

Zatím není přesně jasné, v jakém přesném nastavení budou LPGA a LET v nejbližších letech kooperovat. Zda se Ladies European Tour postaví na úroveň Symetra Tour, nebo zda bude 'někde mezi'.

Více zatím nelze vyčíst ani z nového webu, který se také výrazně posunul. Od nepřehledné růžové verze z posledních let nabízí všechny trendy a nezbývá než doufat, že nabídne především přehlednější výsledkový servis. To však zjistíme, až se turnaje opět rozběhnou.

Poslední novinkou je nový claim, hashtag #RaiseOurGame, tedy 'Pozvedněme naši hru'. Celý rebrand pak doplňuje video, které si vzala scénáristicky na starosti šampionka Meghan MacLaren.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení