OBRAZEM: Roušky, kníry, brýle. PGA Tour konečně ožila

celá fotogalerie (15) » Phil Mickelson

Na den přesně skoro tři měsíce si museli golfoví fanoušci počkat na to, až zase budou moci sledovat své favority během turnaje PGA Tour. Dočkali se ve čtvrtek, když se v Colonialu rozehrála maximálně sledovaná Charles Schwab Challenge. A že se bylo na co dívat.

Byl to však naprosto odlišný pohled o toho, na co jsou nejen golfoví příznivci zvyklí. A nejde jen o to, že na hřišti nebyli prakticky žádní fanoušci a že kromě hráčů museli všichni přítomní nosit roušky.

A platí to i pro bronzovou sochu Bena Hogana!

Někteří hráči i přesto vypadali jinak, než jsme u nich zvyklí. I když Rickie Fowler je nejrůznějšími experimenty známý, takže mexický knírek u něho něco až tak obvyklého není.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (15)

To Brooks Koepka poprvé veřejně ukázal svůj mohutný knír spíše německého stylu, a jedno se mu musí nechat. Nebojí se toho.

Phil Mickelson naopak vsadil na klasiku a ke svému outfitu si přibalil sluneční brýle. Pokud byste ho považovali za filmovou hvězdu, rozhodně bychom se vám nedivili. V naší fotogalerii ale naleznete mnohem více netradičních momentek z úvodního kola turnaje, na který čekal, a který nyní sleduje celý, nejen golfový svět.

Fotogalerie z 1. kola Charles Schwab Challenge zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení