"Bubba" nabízí nocleh na svém baseballovém stadionu

Bubba Watson

Podobně jako na golfovém hřišti je Bubba Watson kreativní také při svém podnikání. V době, kdy nesmí na stadiony diváci, rozhodl se pronajímat prostřednictvím AirBnB svůj baseballový stadion! V jeho útrobách můžete přespat.

Za normálních okolností by na něm hrál své zápasy tým s názvem Blue Wahoos. Tým včetně stadionu v Pensacole na Floridě patří sportovně všestrannému Watsonovi.

Jeho klub je farmou Minnesoty Twins, účastníka baseballové major league. Blue Wahoos hraje nižší soutěž a jeho příjmy jsou závislé na divácích. Když nesmí do hlediště, tak můžou na stadionu bydlet.  

Jedna noc pro 10 osob stojí 1500 dolarů (necelých 40 tisíc korun), v ceně dostanete snídani, k dispozici je wellness v rámci šaten hráčů a hlavně zážitek z neobvyklého ubytování.

V popisku přímo vybízí k uspořádání narozeninových oslav nebo rozlučky se svobodou. K dispozici je ping-pongový stůl, videohry a zlatým hřebem možnost zahrát si baseball s kamarády třeba o půlnoci. Aby byl marketing dokonalý, přespal Bubba na stadionu se svou rodinou.

Nápad si najde jistě mnoho zákazníků. Klub si vydělává i přes den, funguje jako autokino. Tento víkend se promítala pohádka Frozen 2.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení