OBRAZEM: Nejlepší fotky z další bitvy Tigera s Leftym

celá fotogalerie (30) » Tiger Woods

Měla to být velká golfová show, kterou lehce spláchlo nepříznivé počasí. Nad Floridu v neděli odpoledne dorazil vytrvalý déšť, který však nezabránil v další bitvě Tigera Woodse s Philem Mickelsonem, ze které tentokrát vyšel vítězně Tiger.

Ke dvěma legendám amerického golfu se tentokrát v rámci The Match 2 přidaly také dvě možná největší hvězdy amerického fotbalu, rozehrávači Payton Manning a Tom Brady. A bylo se na co dívat.

Na první devítce zářili Woods s Manningem, na druhé do toho naopak šlápli Mickelson s Bradym. Byl z toho vyrovnaný souboj, který nakonec musela rozhodnout až poslední jamka.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (30)

Nejtěsnější vedení na ní udržel tým Tigera Woodse, který tak oplatil svému soupeři porážku prvního vzájemného souboje v rámci akce The Match, který se odehrál na podzim roku 2018.

Tentokrát ale hráči nesoupeřili o tučný šek mezi sebou, naopak se snažili vybrat co nejvíce peněz v rámci charitativního přesahu zápasu. A v tomto ohledu byla celá superčtveřice amerického sportu maximálně úspěšná.

Nakonec se na boj s pandemií koronaviru COVID-19 vybralo neuvěřitelných 20 milionů dolarů. Průběh celého klání si můžete připomenout v naší fotogalerii.

Fotogalerie z The Match 2 zde

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení