Matuš se utká s Lieserem o velký balík peněz, kolik je ve hře?

Stanislav Matuš

Zajímavou golfovou bitvu slibuje v příštím týdnu částečně exhibiční souboj Stanislava Matuše s Ondřejem Lieserem. Dva špičkoví čeští golfisté se utkají v úterý odpoledne na Ypsilonce v rámci Tipsport Golf Challenge, ve které půjde celkem o 150 000 korun.

Nejen Matuš s Lieserem prožívají těžké období bez turnajů, tedy i bez možnosti vydělávat si díky prize money. Nyní bude mít jeden z nich šanci trochu zalepit domácí rozpočet, když pro to stačí jediné.

Porazit toho druhého.

Na liberecké Ypsilonce se místo zrušeného turnaje Pro Golf Tour uskuteční jamkovka, která dá pro tuto chvíli odpověď na to, kdo je nejlepším českých golfistou. Zda Matuš, historicky první český držitel karty na European Tour, nebo Lieser, nejvýše postavený Čech ve světovém žebříčku.

"Museli jsme zrušit plánovaný mezinárodní turnaj série Pro Golf Tour, který se měl právě v těchto dnech hrát na Ypsilonce. Přemýšleli jsme, zda dokážeme českému sportovnímu fanouškovi nabídnout něco ještě zajímavějšího a takováto výzva mezi dvěma našimi hvězdami by mohla zaujmout i širší sportovní veřejnost, nejen tu golfovou," myslí si Pavel Krenk, šéf promotérské společnosti Česká 1, která souboj pořádá.

Ondřej Lieser

Jeho vítěz si přijde na 130 000 korun, poražený se bude muset spokojit s 20 000. A na nějakou tu kačku si mohou přijít také golfoví fanoušci, kteří si budou moci na souboj, který bude streamován v rámci Tipsport TV, vsadit u sázkové kancelář Tipsport.

Stejně jako třeba na nedělní exhibici Driving Relief (kurzy zde), které se zúčastní Rory McIlroy, Dustin Johnson a Rickie Fowler, kterou bude v přímém přenosu vysílat stanice Golf Channel.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení