Fowler se těší na roli outsidera: Jsme připraveni překvapit

Rickie Fowler

Nejen u fanoušků, ale třeba i sázkových kanceláří, jsou za jasné outsidery. Rickie Fowler s Matthew Wolffem nemají mít proti Rorymu McIlroyovi s Dustinem Johnsonem v neděli 17. května žádnou šanci. Oni ale věří, že v charitativní exhibici Driving Relief mohou uspět.

Golfoví fanoušci si po týdnech sucha užijí opět trochu prvotřídního golfu. A díky české verzi Golf Channelu budeme moci netradiční souboj dvojic sledovat i my. Celkem se bude hrát o 3 miliony dolarů.

Ti půjdou z větší části na konto nadace, kterou reprezentují jednotlivé páry. Většina golfové veřejnosti si myslí, že vyšší částku pro sebe uhrají McIlroy s Johnsonem, ale Fowler doufá, že tomu tak nebude.

"Těším se na to. Sleduji reakce, podle kterých jsou Rory a DJ velkými favority. Já s Mattem tak budeme outsideři, ale jsme připraveni překvapit," vzkázal Fowler skrze NBC Sports' Lunch Talk Live. 

Hrát se budou skins games ve floridském Semilone Golf Clubu, jejich přesný formát ještě není dán. Další peníze pak za berdíky a eagly poputují díky Farmers Insurance na pomoc lidem v první linii boje proti pandemii koronaviru COVID-19, která výrazně zasáhla i Spojené státy.

Papírově jsou skutečně McIlroy s Johnsonem jasnými favority a vědom si jeho toho také Wolff. I on už ale dokázal na PGA Tour zvítězit a věří, že slavit bude společně s Fowlerem také tentokrát.

"DJ a Rory, oba světové jedničky, nahánějí strach. Já si ale myslím, že nyní může kdokoliv porazit kohokoliv, o to více ve skins game," netrpí Wolff dopředu žádnou poraženeckou náladou.

Vedle toho věří, že se svým parťákem, který stejně jako on chodil na univerzitu Oklahoma State, si na hřišti vyhoví: "Myslím, že si s Rickiem vzájemně sedíme. Myslím, že budeme hrát dobrý golf a vyděláme nějaké peníze na dobrou věc, což je to nejdůležitější."

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení