Daly objevil lék proti koronaviru, lékaři radost nemají

John Daly

John Daly se často vyjadřuje k nejrůznějším tématům. Jeho moudra bývají kontroverzní a vyvolávají silné reakce. Tentokrát se pustil na hodně tenký led. Natočil video, ve kterém popisuje, jak se chránit před koronavirem.

Padesát sekund, ze kterých lékaři šílí hrůzou. Tak dlouho trvá Dalyho monolog rožšířený po sociálních sítích a ve kterém je na dvojnásobném major vítězi vidět i slyšet, že ho "karanténa" přemohla. 

"Denně piju jediný nápoj. Je to láhev polské vodky Belvedere a spláchnu to dietní colou od McDonalda. Pak nemám nikdy kocovinu. Věřím, že takhle zabijete koronavirus. Budete v bezpečí a brzy se vrátíte k věcem, které děláte rádi."

Pokud by zůstalo jen u soukromé zpovědi Johna Dalyho, zapsala by se jako další z jeho legedárních vystoupení, jenže na svůj twitterový profil ho převzala společnost The Trump Organization amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Zveřejnění Trumpovou firmou, která patří k nejuznávanějším společnostem v oblasti luxusních nemovitostí včetně golfových resortů, vyvolalo okamžitou reakci Světové zdravotnické organizace. 

"Není to pravda. Alkohol může naopak vystavit lidi zvýšenému riziku nakažení koronavirem."

Sám Daly v posledních letech se zdravím bojuje. Loni se podrobil operaci kolene. V minulosti měl problémy s plícemi, byl hospitalizován s podezřením na infarkt, ale vždycky své trable uměl zlehčovat.

"Začal jsem méně kouřit. Místo tří krabiček denně už jen dvě."

V minulosti patřil k hlavním hvězdám D+D REAL Czech Masters. Na Albatrossu startoval v letech 2016-18 a právě při poslední účasti dokonce vedl turnaj European Tour po prvním kole, když zahrál 64 ran.

Měl v plánu se vrátit do Česka i letos, ale turnaj byl odložen na srpen příštího roku z důvodu koronavirové epidemie. Fanouškům poslal do Česka vzkaz.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení