VIDEO: Šílené bomby! Jakou má DeChambeau rychlost míčku?

Bryson DeChambeau

Také Bryson DeChambeau musí řešit, jak se zabavit v této nečekané době bez golfových turnajů. Jemu to ale nečiní nejmenší problém. Už dříve propadl streamování všeho možného a nyní v tom pouze pokračuje. A ukazuje světu, jaké momentálně pálí bomby.

DeChambeau si oblíbil různé streamovací platformy, díky kterým si udržuje bezprostřední kontakt se svými fanoušky. A je jedno, jestli zrovna hraje počítačové hry, nejčastěji Fortnite, nebo ukazuje své golfové umění.

Naposledy to byl právě golf, když americký ranař vzal kameru ven a chlubil se svými ranami driverem. Poslední měsíce totiž strávil z velké části v posilovně a neuvěřitelně prodloužil své rány.

Během charitativního streamu měli diváci možnost formou příspěvku určovat nejrůznější výzvy. A tak došlo i na pokusy o co největší rychlost míčku po odpalu. A 26letý Američan ukázal šílená čísla.

Záznam začíná ve chvíli, kdy se raduje z rychlosti míčku 201 mil v hodině. "Ne dvě stě celých jedna, ale dvě stě a jedna," huláká DeChambeau radostí do kamery a jde se připravit na další ránu.

"Můj bože! Teď se pojďme pobavit, dvě stě tři, bejby!" pochlubí se svou poslední bombou a jako důkaz ukazuje naměřené číslo do kamery.

V přepočtu se jedná o rychlost míčku 327 kilometrů v hodině. V minulé sezoně vládl této statistice na PGA Tour Cameron Champ, který se dostal v průměru na 190,7 mil v hodině.

DeChambeau byl v minulé sezoně jen na 175,4 mílích v hodině, po zimě strávené v posilovně se ale výrazně prodloužil a v přerušené aktuální sezoně vede statistiku průměrné délky drivů s výsledkem 321,3 yardů. Oproti minulé sezoně se prodloužil o 19 yardů.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení