Další obvinění proti Woodsovi, jeho kedík měl zranit fanouška

Tiger Woods

Tiger Woods bude možná muset opět před soud. Tentokrát na něho podal občansko právní žalobu fanoušek, kterého měl Woodsův kedík během turnaje Valspar Championship před dvěma lety odstrčit. Fanoušek spadl, zranil se a nyní se domáhá odškodnění.

Brian Borruso z Floridy se obrátil na soudy až po dvou letech z toho důvodu, že chtěl mít co nejvíce informací o svých zraněních, která jsou v žalobě popsána jako 'trvalá nebo pokračující'.

Vše se mělo odehrát během třetího kola, kdy Woods opouštěl 13. green a chystal se jít na další odpaliště. Borruso si chtěl podle svého právního zástupce Joshe Drechsela udělat s golfovou legendou selfie, LaCava ho ale odstrčil a Borruso měl skončit v kotrmelcích mezi dalšími diváky.

Tiger Woods se ještě k celé záležitosti skrze svého agenta Marka Steinberga nevyjádřil, také LaCava odmítl vyjádření.

Drechsel se mimo jiné obrátil na veřejnost s tím, že by chtěl získat očité svědky celé události. Na videu, které celý incident zachytilo, jde LaCava proti fanouškům se zdviženou levou rukou a žádá je, aby ustoupili.

Jedná se pro Tigera Woodse o další soudní nepříjemnost. Loni musel čelit obžalobě z podílu na smrti zaměstnance své restaurace v Jupiteru, ze které byl ale později zproštěn, stejně jako jeho přítelkyně. 

V tomto týdnu pak měl obhajovat svůj loňský senzační triumf na Masters, to ale bylo kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 odloženo na listopad. Woods si ale náladu zkazit nenechal, a i tak uspořádal "večeři šampionů". Sice trochu skromnější, ale byli na ní jeho nejbližší.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení