Hatton slavil vítězství. V pět ráno objímal záchodovou mísu

Tyrrell Hatton

První vítězství na PGA Tour si vybralo svou daň. Jak Tyrrell Hatton řekl, tak udělal a triumf na Arnold Palmer Invitational náležitě oslavil. Večírek protáhl do rána se závěrečným objímáním záchodové mísy.

Angličané mají ve zvyku slavit úspěchy se vším, co k tomu patří. Tyrrell Hatton není výjimkou. Krátce po nedělním vítězství v Bay Hill prozradil, že bude do středy potřebovat čas na vzpamatování.

Na středeční tiskové konferenci před The Players ale nevypadal zcela čerstvě. "Abych byl upřímný, jsem ještě docela unavený," řekl a práskl na sebe i nepříjemný finiš celé akce.

"Ještě v pět ráno jsem objímal záchodovou mísu, takže to byl dobrý večer," přiblížil novinářům, jak to v onu noc dopadlo. A co se pilo?

"Spousta červeného vína a pak bohužel jako dojížďák se pila vodka a tequilla přímo z lahve. To nikdy nekončí dobře. Stal jsem se toho obětí," usmíval se Angličan.

Hatton na Arnold Palmer Invitational zapsal první vítězství na PGA Tour a ke čtyřem triumfům na European Tour tak přidal celkově pátý profesionální titul z nejlepších lig světa.

V tomto týdnu před ním měla stát pořádná výzva – vyhrát podruhé v řadě. Kromě kocoviny, ze které se pravděpodobně ještě pořádně nedostal, ho musela děsit také bilance z TPC Sawgrass. Při třech účastech prošel cutem jen jednou a nejlépe skončil jednačtyřicátý.

"Loni to bylo pro mě takové typické. Byl jsem jednu ránu od hranice cutu, pět jamek do konce. A pak jsem vybouchnul. Zlomil jsem trojku dřevo a myslím, že jsem neprošel cutem o pět ran," vzpomínal Hatton.

Letos přijel v dobré náladě.

"Musím se ujistit, že jsem schopný se ovládat. To je běžně první krok k tomu, abych měl slušný týden," dodává Angličan.

V prvním kole to přitom nebylo špatné, když Hatton zahrál tři rány pod par a dělil 22. příčku. Jenže svou bilanci na The Players si letos nevylepší, turnaj byl v noci na pátek zrušen.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení