Cafourkovi tentokrát finále nevyšlo, skončil po cutu poslední

Jan Cafourek

Zatímco na předcházejícím turnaji Pro Golf Tour v Maroku si Jan Cafourek schoval na závěr to nejlepší, tentokrát to bohužel neplatilo. Na Open Bahia Golf Beach 2020 neprožil povedené finálové kolo a s celkovým skóre +8 obsadil dělenou 43. příčku.

Na Open Royal Golf Anfa Mohammedia 2020 v minulém týdnu se ve finále protlačil do TOP 10 na dělené deváté místo, tentokrát si to namířil směrem dolů. Z hráčů, kteří prošli cutem, neskončil nikdo hůře.

Český golfový profesionál vstupoval do své rundy na hřišti Bahia Golf Beach na druhé devítce a po čtyřech bogey (11, 12, 15, 16) a jediném birdie (14) si na ní pohoršil o tři rány.

Stejný výsledek si přitom připsal i v druhé polovině kola, když se po třech bogey na čtyřech jamkách (1, 3, 4) rozloučil s turnajem pěti pary. Kolo za 78 ran (+6) dalo celkový výsledek osm ran nad par hřiště.

Z jasného vítězství se tentokrát radoval Švýcar Jeremy Freiburghaus, který se skóre -16 vyhrál o devět ran. Další turnaj by se měl hrát v Maroku za dva týdny, je však otázkou, jestli to bude možné.

Konečné výsledky turnaje naleznete zde.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení