OBRAZEM: Fowler hrál v růžovém svetru. Jak se vám líbí?

celá fotogalerie (10) » Rickie Fowler

Krásnou poctu Arnoldu Palmerovi si připravil Rickie Fowler na třetí kolo letošního turnaje v Bay Hill. Do hry vyrazil v jeho tradičním svetru, když se celý sladil do růžové barvy. Hřiště se mu za to ale odvděčilo po svém, Fowler ztratil pět ran a vypadl ze hry o titul.

Byl to pro hráče na Floridě těžký den, když průměrné skóre dosáhlo skoro 76 ran. Fowler přitom v těžké zkoušce relativně obstál, když zahrál dvě birdie a tři bogey. Velkou neplechu v jeho skórkartě však udělalo quadruple bogey na pětiparové šesté jamce.

Právě na ní ztratil většinu ran. Během dne si tak pohoršil ze skóre -3 na +2 a klesl na dělené 23. místo. Náladu si tím ale jeden z nejpopulárnějších hráčů současnosti zkazit nenechal.

Fotogalerie

Zobrazit všechny fotografie (10)

"Sedí mi. Rozhodně si jdu pro Cenu za nejlepší oblékání," usmál se Fowler po dohrání na novináře, kteří se nemohli zeptat na jeho trochu netradiční outfit.

Ten byl sladěn k dokonalosti, když pod svetrem měl Fowler růžovo-bíle pruhované triko a na bílé kšiltovce tentokrát nebyla Puma, ale elegantní nápis Bay Hill. Arnold Palmer měl určitě radost, když svého následovníka sledoval z nebeské tribuny.

Pokud jste dostali chuť si speciální Fowlerovy doplňky jeho outfitu pořídit, máme pro vás nejspíše špatnou zprávu. Jedná se o speciální edici, která je k dostání pouze tento týden a jen v Bay Hill u 18. odpaliště.

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení