Spieth v Texasu vede, vyzve ho univerzitní rival

Jordan Spieth

Napínavý finálový den uvidí fanoušci na hřišti Colonial. O titul z turnaje DEAN & DELUCA Invitational si to rozdají dva domácí Texasané. Nejblíže k němu má aktuálně Jordan Spieth, který vede o jednu ránu před Ryanem Palmerem.

Jestli se někde prožívá tenhle duel opravdu silně, pak na dvou texaských univerzitách. Zatímco Spieth chodil na University of Texas, Palmer promoval na Texas A&M. A není tajemstvím, že tyhle školy se mezi sebou zrovna dvakrát nemusí.

I to dodává souboji o titul z Colonialu, jehož je navíc Palmer na rozdíl od Spiethe členem, náboj. Po sobotě má ale blíže k prvenství světová trojka.

Speith totiž ve třetím kole dál pokračoval v postupném snižování skóre. První den zahrál 67, druhý 66 a v sobotu 65. A kdyby si výsledek nepokazil bogey na závěrečné osmnáctce, mohl vést už o dvě rány.

"Pokud nevyhraju, budu zklamaný. Před týdnem to pro mě bylo náročné, vzhledem k tomu, jaký má pro mě turnaj Byrona Nelsona význam,“ připomněl Američan neúspěch na posledním podniku PGA Tour, kde po hrozivém čtvrtém kole (zahrál +4) skončil až na 18. místě.

 I na Colonialu to ale bude mít složité. Na titul si brousí zuby nejen on, ale také Webb Simpson, který je na stejném skóre jako zmíněný Palmer.

"Nesoustředím se na souboj jeden na jednoho. Bude zábava jít v páru s Ryanem, ale tohle nebude bitva dvou hráčů. Ve hře je ještě hodně lidí,“ uvědomuje si Spieth.

Sestřih třetího kola na Colonial CC

 

Průběžné pořadí turnaje si můžete prohlédnout zde.

Témata

Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení